top of page
EVENTY.jpg

EVENTY

EVENTY
BIZNES
Emocjonujący Event Strzelecki dla Biznesu

Jako zespół ekspertów i pasjonatów strzelectwa stworzyliśmy wyjątkowy produkt dla menedżerów 

​i szeroko pojętego biznesu, który rozwija
u uczestników takie kompetencje jak: pewność
w działaniu, odpowiedzialność za siebie i zespół, szybkość w podejmowaniu decyzji oraz koncentrację na celu.

Profesjonalny pakiet zadań strzeleckich, realizowany podczas zajęć zapewnia uczestnikom dużą dawkę adrenaliny połączoną z rozwojem osobistym
i fantastyczną zabawą.

Program został przygotowany przez Dariusza Tomyska - uczestnika międzynarodowych misji pokojowych. Projekt utrzymany jest w konwencji Extreme Ownership (ang. ekstremalny nadzór). Umożliwia zespołom rozwijanie umiejętności osiągania sukcesu grupowego.

Podczas szkoleń każdy uczestnik czuje się jak operator special forces. Strzela z najnowocześniejszej broni, takiej w którą wyposażone są jednostki specjalne na całym świecie. Poznaje taktykę i nabywa umiejętności posługiwania się bronią.

W trakcie tej przygody wielu uczestników odkrywa w sobie nieznane dotąd cechy operatora special forces – odpowiedzialność za team, odwagę, determinację, szybkość i pewność w działaniu. Żeńska część zespołu zazwyczaj zaskakuje swoją celnością i rywalizacją
o najlepsze miejsca.

Zapewniamy doskonałą integrację w drużynach poprzez współpracę zespołową i rywalizację.

BIZNESOWY.jpg
Ramowy program warsztatów:

Szkolenie rozpoczyna się od ogólnego zapoznania
z warunkami bezpieczeństwa i krótkim omówieniem zasad posługiwania się bronią. Następnie dzielimy uczestników na małe grupy zadaniowe i rozprowadzamy na osie strzeleckie, gdzie zespoły rozpoczynają swoje zadania. Na osiach instruktorzy zapoznają uczestników
z rodzajem broni i zadaniem jakie należy wykonać.
Po zakończeniu strzelania zespół przemieszcza się na kolejną oś strzelecką. Podczas szkolenia uczestnicy mają przerwę na posiłek. Po wykonaniu zadań strzeleckich wszyscy integrują się podczas biesiady, w tym czasie następuje podliczenie wyników, a następnie ich ogłoszenie i rozdanie nagród. 


ZAPEWNIAMY:

  • Doświadczoną kadrę instruktorów

  • Najnowocześniejszy sprzęt

  • Nowoczesną strzelnicę 

  • Catering dopasowany do potrzeb klienta
     

Wszystkie konkurencje klasyfikujemy indywidualnie oraz drużynowo, wyłaniamy najlepszych strzelców i najlepsze zespoły. Zwycięzców premiujemy dyplomami oraz nagrodami. Spośród strzelców wyłaniamy „Nadzieję Roku”.

GWIAZDA.png
SNIPER 

Grupa zostanie podzielona na zespoły snajperskie, obserwator otrzyma od instruktora namiar na cel oraz czas realizacji zadania. Strzelec eliminuje cele. Zadanie rozwija umiejętności analizy i koncentracji podczas działania w stresie, poprawia komunikację pomiędzy członkami zespołu. 

GWIAZDA.png
POJEDYNEK

Pojedynek miedzy zespołami, podczas którego każdy uczestnik musi zestrzelić jak najszybciej swoje cele. Buduje to wytrzymałość i opanowanie w bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem. 

GWIAZDA.png
PISTOLET

Strzelanie precyzyjne do tarczy wzmacnia umiejętność koncentracji i uczy koncentracji na zadaniu. Buduje odporność na realizację zadań pod presją, uczy współdziałania i łączenia cech niezbędnych do wykonania zadania. 

GWIAZDA.png
KARABINEK BOJOWY

Grupa wybiera najlepszych strzelców i przydziela im poszczególne zadania. Następuje podział kompetencyjny. Zespół eliminuje cele poprzez trafienie w odpowiednią strefę rażenia. Wzmacniana jest odpowiedzialność za działanie w grupie.

GWIAZDA.png
SHOTLOTTERY

Zadanie polega na ostrzelaniu tarczy w jak najkrótszym czasie. Strzelanie odbywa się przez okna barykady po sygnale timera. Zawodnik zgodnie z przypisaną kombinacją liczbową oddaje jeden strzał z danego okna. Trafienia obarczone błędem strzelca nie liczą się do punktacji. Wygrywa zawodnik, który otrzyma najlepszy wynik.

GWIAZDA.png
TROFEUM

Walka o zdobycie wyjątkowego trofeum strzeleckiego. Najlepszy zespół zdobywa unikalną tarczę strzelecką jeśli osiągnie najlepszy wynik.

DOSTOSOWUJEMY NASZE OFERTY DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB I OCZEKIWAŃ KLIENTA. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU REZERWACJI TERMINU.

WIECZORY
WIECZORY.jpg

WIECZORY PANIEŃSKIE
I KAWALERSKIE

GAME OVER | Cena wieczoru 777 PLN/os.

To Twój wyjątkowy wieczór, który podarujesz przyjaciółce / przyjacielowi, aby przeżywać razem
z nią / nim fantastyczną zabawę strzelecką. Sprawisz radość bliskiej osobie niezwykłym eventem, który stworzyliśmy z myślą o bohaterce / bohaterze tego wieczoru. Nasi instruktorzy dostarczą Wam niezapomnianych emocji. Doświadczysz przyjacielskiej atmosfery, która panuje na strzelnicy,
a podczas wyjątkowej zabawy będziesz cieszyć się wyjątkową chwilą razem z Panną Młodą / Panem Młodym.

W programie wieczoru:


- GLOCK 17 | 10 strzałów 

- REWOLWER S&W [.357 MAGNUM] | 5 strzałów 

- UZI | 10 strzałów 

- AK-47 | 10 strzałów 

- M-4 | 10 strzałów 

- SHOTGUN PUMP ACTION | 5 strzałów 

- OBRZYN | 2 strzały 

 

Podczas Eventu Panna Młoda/Pan Młody będą strzelali konkurencje strzeleckie:


- Pojedynek strzelecki z druhną / drużbą

- Strzelanie przez podwiązkę

- Strzał w korek od szampana

- Strzelanie do balonów z niespodziankami

KAŻDORAZOWE ZALICZENIE KONKURENCJI PREMIOWANE JEST ZABAWNYMI NAGRODAMI!

f8d90fd2-393b-4ad1-b7b7-5bf93b2e48ee.JPG
6cc232e6-7e1a-419b-a7b1-e1d846298b87.jpeg
SHOOTING NIGHT | Cena wieczoru 333 PLN/os.

Niezapomniana zabawa strzelecka dla wszystkich uczestników wieczoru. Każdy doświadczy wyjątkowych emocji i adrenaliny podczas „Pojedynku strzeleckiego”. Dla zwycięzcy przewidziana jest atrakcyjna nagroda niespodzianka. Specjalnie zaprojektowane na ten wieczór tarcze, dostarczą wszystkim dużo zabawy i będą pamiątką po udanym wieczorze panieńskim / kawalerskim.

 

W programie wieczoru:

- GLOCK | 10 strzałów 

- UZI | 10 strzałów 

- AKMS | 10 strzałów 

- GALIL | 10 strzałów 

- SHOTGUN | 5 strzałów 

DOSTOSOWUJEMY NASZE OFERTY DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB I OCZEKIWAŃ KLIENTA.

ZAWODY
Położenie

Strzelnica Shockfire znajduje się zaledwie 25 min jazdy samochodem od centrum Warszawy w nowoczesnym Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu. Można dojechać tu autostradą A-2 lub drogą krajową nr 92. Jest to idealne miejsce rozrywki dla osób z Warszawy i okolic gdyż znajduje się tu strzelnica, kompleks basenowy, strefa SPA, kręgielnia, squosh. Do aktywnego spędzenia wolnego czasu z całą rodziną zachęca przepiękny Park Bajka wyposażony w place zabaw, fontanny i wiele innych atrakcji dla dzieci.

bottom of page