top of page
GIRLS_HEAD.jpg

GIRLS ONLY

Dziewczyny, wiemy jak bardzo cenicie sobie możliwość spędzania czasu w miejscach gdzie możecie poczuć się wyjątkowo. Jako zespól pasjonatów stworzyliśmy dla Was wyjątkowy pakiet Lady’s Shooting. Jest to profesjonalne szkolenie posługiwania się bronią, prowadzone przez prawdopodobnie najlepszego instruktora w Polsce – Dariusza Tomyska. Jego wiedza i doświadczenie gwarantuje, że poczujecie się wyjątkowo i bezpiecznie oraz nauczycie się strzelać. Szkolenie obejmuje 3h zajęć strzeleckich na najnowocześniejszej strzelnicy Warszawa – Błonie.

Po emocjonujących zajęciach zapraszamy Was na relaks z butelką Prosecco w przepięknej strefie SPA znajdującej się na terenie naszego Centrum Sportu i Rekreacji.

Cena Pakietu 500 PLN. Zawiera on: indywidualną opiekę instruktora, certyfikat ukończenia kursu, pistolety, rewolwery, karabinki, 100 szt. amunicji, 3h treningu strzeleckiego, 1,5h pobytu w strefie SPA.

Szkolenie dedykowane jest tylko i wyłącznie dla kobiet z myślą o najlepszych przyjaciółkach, babskich wypadach, wieczorach panieńskich oraz imprezach rozwodowych.

LADY’S SHOOTING | Cena 310 PLN - tylko dla kobiet

Z uwagi na delikatną kobiecą naturę polecamy specjalnie skonfigurowany pakiet strzelecki, w którym wykorzystujemy broń o minimalnym odrzucie:

  • WALTHER P-22 – 10 strzałów

  • STRIKE ONE – 10 strzałów

  • REWOLWER S&W .38 SPEC – 5 strzałów

  • UZI – 10 strzałów

  • AR-15 22 – 10 strzałów

  • M-4 – 10 strzałów

Położenie

Strzelnica Shockfire znajduje się zaledwie 25 min jazdy samochodem od centrum Warszawy w nowoczesnym Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu. Można dojechać tu autostradą A-2 lub drogą krajową nr 92. Jest to idealne miejsce rozrywki dla osób z Warszawy i okolic gdyż znajduje się tu strzelnica, kompleks basenowy, strefa SPA, kręgielnia, squosh. Do aktywnego spędzenia wolnego czasu z całą rodziną zachęca przepiękny Park Bajka wyposażony w place zabaw, fontanny i wiele innych atrakcji dla dzieci.

bottom of page