top of page
ONAS_HEAD_2.jpg

O NAS

O NAS
RHINOS_BG.jpg

PRAWDOPODOBNIE
JEDYNA STRZELNICA WSPIERAJĄCA EKOLOGIĘ

Odwiedzając naszą strzelnicę chronisz dziką przyrodę w Afryce. Jako jedyna w Polsce strzelnica jesteśmy partnerem Poaching Prevention Academy zajmującej się m.in. ochroną ostatnich 25 tys. nosorożców na świecie. Z każdego wystrzelonego przez Ciebie pocisku 1 gr jest przeznaczony na program ochrony dzikiej przyrody. To dzięki Wam możemy wspierać fundację.

ECOFIRE_BG.jpg
ECOFIRE_LOGO_HALF_WHITE.png

TWOJE ZDROWIE ORAZ CZYSTE ŚRODOWISKO
JEST DLA NAS BARDZO WAŻNE!

Wyprzedzając inne kraje jesteśmy prekursorem wprowadzania amunicji bezołowiowej. Strzelając z naszej amunicji chronisz własne zdrowie i pomagasz nam dbać o planetę.  Zapraszamy do bliższego zapoznania się naszą ekologiczną amunicją.

Pięć torów strzeleckich o długości 50 m każdy

Klient ma do swojej dyspozycji pięć nowoczesnych torów strzeleckich o długości 50m każdy. Tory wyposażone są w szybkie transportery tarcz. Komfortowa zmienna linia ognia oznacza, że strzelec może rozwijać swoje pasje w strzelaniach dynamicznych - IPSC, IDPA, PIRO oraz Combat.

Multi-elektroniczny system tarcz

Dzięki elektronicznemu systemowi sterowania tarcz za pomocą tabletu, klient może doskonalić swoje umiejętności w strzelaniu do „ukazujących i oddalających się" celów. Na Strzelnicy Shockfire, można kontrolować wszystkie tarcze na raz oraz każdą z osobna. Strzelec może również umiejscowić swój cel w dowolnym miejscu na zmiennej linii ognia i zaprogramować go w taki sposób, aby otwierał się i chował po każdym trafieniu lub przemieszczał się na wybraną odległość w określonym czasie. Ponadto, aby uzyskać efekt większego zaskoczenia klient może poprosić instruktora o zaprogramowanie dla siebie wyjątkowego scenariusza ukazywania się tarcz, a także zbliżania i oddalania się celu.

Oświetlenie taktyczne

Strzelnica Shockfire to miejsce gdzie specjalny system oświetlenia umożliwia symulację każdej pory dnia. Klient ma do swojej dyspozycji światła stroboskopowe, aby doskonalić strzelanie w ekstremalnie trudnych warunkach.

Szeroki asortyment broni

Strzelec może korzystać z szerokiego wyboru nowoczesnej broni. Strzelnica Shockfire ma w swoim arsenale najnowsze: karabinki, pistolety oraz strzelby. Podczas treningu na strzelnicy klient strzela zarówno z nowoczesnych jak również wyjątkowych i historycznych egzemplarzy broni.

ONAS_STRZELNICA.jpg
Najnowocześniejsza i bezpieczna strzelnica Warszawa-Błonie

Strzelnica Shockfire jest komfortowym miejscem, wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają Twoje bezpieczeństwo.

 • System wentylacji podłogowej błyskawicznie eliminuje proch i substancje szkodliwe powstałe podczas treningu,

 • bezołowiowa i antyrykoszetowa amunicja,

 • sygnalizacja świetlna wskazuje czy linia ognia jest bezpieczna,

 • nowoczesne kulochwyty zatrzymują rykoszety pocisków,

 • mikrofony na linii ognia oraz zintegrowany system dźwięku pozwalają instruktorowi na kontrolowanie 
  bezpieczeństwa z pomieszczenia sterującego. Daje to możliwość zdalnego decydowania o rozpoczęciu lub wstrzymaniu „ognia” oraz przekazywania ważnych komunikatów,

 • oświetlenie zbliżone do światła naturalnego,

 • szybkie transportery tarcz ze zmienną linią ognia
  i regulowaną prędkością.

Doświadczona kadra instruktorów

Instruktorzy posiadają doświadczenie bojowe oraz nabyte w służbach specjalnych. Mamy możliwość szkolenia w języku polskim, angielskim, francuskim
i portugalskim. Prowadzimy również kursy strzelania 
sportowego dla dzieci.

Dariusz Tomysek

CHIEF strzelnicy i współwłaściciel firmy SHOCKFIRE S.C. Międzynarodowy instruktor strzelectwa bojowego, praktycznego i sportowego. Instruktor z ponad 20-letnim stażem, wykładowca Ośrodka Szkolenia Policji, uczestnik misji pokojowych Polskiej Jednostki Specjalnej Policji. Instruktor European Security Academy. Pasjonat strzelectwa sportowego, Drużynowy Mistrz Polski IPSC, reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy i Świata w strzelaniu praktycznym IPSC. Posiada doświadczenie zdobyte podczas kariery instruktorskiej i przeszkolenia kilkunastu tysięcy polskich policjantów oraz żołnierzy sprzymierzonych w NATO (w tym Duńczyków, Amerykanów, Niemców, Francuzów, Hiszpanów, Chorwatów, Szwedów, Brytyjczyków), a także członków jednostek specjalnych armii Libanu, Bangladeszu, Emiratów Arabskich i Hiszpańskiej Legii Cudzoziemskiej. Brał udział w wielu operacjach specjalnych w kraju i za granicą. Jest instruktorem strzelectwa sportowego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Jak sam mówi: każdego nauczy strzelać,
bez względu na predyspozycje.

D_TOMYSEK.jpg
Położenie

Strzelnica Shockfire znajduje się zaledwie 25 min jazdy samochodem od centrum Warszawy w nowoczesnym Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu. Można dojechać tu autostradą A-2 lub drogą krajową nr 92. Jest to idealne miejsce rozrywki dla osób z Warszawy i okolic gdyż znajduje się tu strzelnica, kompleks basenowy, strefa SPA, kręgielnia, squosh. Do aktywnego spędzenia wolnego czasu z całą rodziną zachęca przepiękny Park Bajka wyposażony w place zabaw, fontanny i wiele innych atrakcji dla dzieci.

bottom of page